Nasi fryzjerzy

Elżbieta Pawłowska-Antoniak

fryzjer – stylista

Elzbieta-Pawłowska-Antoniak-fryzjer-stylista-elitebeauty-mini

Fryzjerzy Elite Beauty – gwarancja profesjonalizmu

Elite Beauty to miejsce na mapie Józefosławia gdzie nie tylko poprawimy kondycję Twoich włosów, ale przede wszystkim wystylizujemy fryzurę tak by przyciągała spojrzenia. W naszym salonie zatrudniamy tylko profesjonalnych fryzjerów, którzy mają doświadczenie i wiedzę, a zarazem świeże i nowatorskie podejście do fryzjerstwa. Dzięki autorskim technikom strzyżenia, nasi styliści dopasują fryzurę by harmonijnie komponowała się z indywidualnym stylem klienta. Jesteśmy rzetelnym salonem fryzjersko-kosmetycznym, możemy poszczycić wieloletnim doświadczeniem, które cały czas jest pogłębiane przez różnego rodzaju szkolenia, zarówno produktowe, jak i te z technik fryzjerskich, organizowane przez profesjonalne agencje szkoleniowe. Nasi fryzjerzy chętnie w takowych pokazach uczestniczą, gdyż wiedzą że stale musimy stawiać na rozwój osobisty. Tylko w ten sposób możemy usatysfakcjonować naszych Klientów.
 
Pracujemy na profesjonalnych markach kosmetycznych i najnowocześniejszym sprzęcie. Należymy do grona elitarnych salonów fryzjerskich posiadamy autoryzację Kemon Professionnel. Współpraca z naszymi partnerami sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie i najlepsze na rynku produkty.

W Elite Beauty dbamy o naszych Klientów na różne sposoby. Ten najbardziej oczywisty to świadczone przez naszych fryzjerów usługi, typu baleyage, koloryzacja włosów czy strzyżenie męskie. Ale to nie wszystko. Podpowiadamy również naszym Klientom jak w sposób profesjonalny dbać o pielęgnację i stylizację włosów, tak by każdego dnia wyglądały doskonale.
 
Co ważne, w naszym salonie fryzjerskim korzystamy jedynie z kosmetyków oraz materiałów zakupionych bezpośrednio u producentów – uznanych na rynku krajowym i europejskim. Chcemy bowiem, by każdy z naszych Gości poczuł się wyjątkowo, a po opuszczeniu naszego salonu – jak po dobrze spędzonych wakacjach – wypoczęty i zadowolony z usług, z których skorzystał.
 
Wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne cięcia. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie fryzur ślubnych, ale i wykonywania tradycyjnego uczesania, takiego jak retro, awangardowego czy fryzur w stylu romantycznym. Gwarantujemy satysfakcję!