gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy. Jeśli natura nie obdarzyła Cię jedwabistymi, długimi rzęsami, nic straconego!

Wszystko to dzięki nowoczesnej technice przedłużania i zagęszczania rzęs, dającej niezwykle naturalny efekt! Utrzymuje się on tak długo, jak długo trwa cykl życia rzęsy tzn. około 8 tygodni. Rzęsy Nouveau Lashes doklejane są do naturalnych rzęs metodą jedna sztuczna (jedwabna lub z futerka norki syberyjskiej) do jednej naturalnej, aż do uzyskania oczekiwanego efektu, a więc gęstych, dłuższych nawet o 50% rzęs, osiągając w ten sposób efekt bardziej wyrazistego oka.

Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, wyglądają identycznie jak prawdziwe (w przeciwieństwie do kępek, często powodujących wypadanie naturalnych rzęs oraz ich osłabienie). Jedwabne włókna doklejone są do każdego z naturalnych włosów. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę (dopełnienie) co 2-4 tygodnie.

Doklejenie od 80 do 200 rzęs (na jedno oko) powoduje, że używanie maskary nie jest konieczne.

Rzęsy są odporne na wodę, pot. Można korzystać z uroków morza, basenu czy sauny bez obawy przed rozmazanym tuszem – szczególnie latem.

Sam zabieg jest zupełnie bezbolesny i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych pod warunkiem, że klientka o nie dba. Klej nie ma żadnego kontaktu ze skórą. Zastyga na rzęsach w ciągu kilku sekund i trwale sczepia jedwabiste rzęsy z naszymi naturalnymi.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs nie powoduje trwałego ubytku naturalnych rzęs. Jedwabne włókna nie obciążają naturalnych rzęs i nie uczulają.

Zabieg przedłużania rzęs trwa 1,5-3 godziny (zazwyczaj do 2 godzin)

Uzupełnienie trwa 1-2 godziny (w zależności od ubytku)

Co 2-4 tygodnie należy poddać się zabiegowi uzupełnienia brakujących rzęs.

Do zabiegu wykorzystywane są produkty firm: NOUVEAU LASHES, JB LASHES, LASH PERFECT oraz SECRET LASHES.

Stosowane są różne długości, grubości i stopnie podkręcenia rzęs, dlatego rzęsy mogą wyglądać bardzo naturalnie, być dłuższe, dyskretnie zagęszczone, wyglądające jak pomalowane tuszem, lub spektakularnie długie, uwodzicielsko podkręcone, grube, wyglądające na bardzo mocno wytuszowane.

Przeciwwskazania do przedłużania rzęs:

– choroby alergiczne oczu
– zapalenie spojówki
– całkowity brak rzęs
– nadpobudliwość i brak cierpliwości
– trichotillomania
– nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

Zalecenia po zabiegu przedłużania rzęs:

– po zabiegu przez 24h nie należy dotykać rzęs (aż do całkowitego wyschnięcia kleju).
– przez cały czas noszenia rzęs nie należy stosować kremów, olejków i innych kosmetyków na bazie tłuszczu w okolicach oczu (tłuszcz rozpuszcza klej).
– do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze).
– nie należy używać maskar wodoodpornych oraz na bazie oleju.
– jedynie na bazie wody tzw. maskary wodne.
– nie należy zmywać makijażu mleczkami czy płynami dwufazowymi ponieważ osłabiają działanie kleju. Należy używać płynu do demakijażu oczu bez zawartości substancji tłuszczowych i olejków.
– na przedłużonych rzęsach nie można robić trwałej ondulacji. Nie należy również stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejane i naturalne. – zachować ostrożność przy aplikacji kremów oraz masek pod oczy, aby nie nakładać na rzęsy. Dotyczy to również fluidów i pudrów – zawierają one pewną ilość związków tłuszczowych, które osłabiają trwałość kleju.
– nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację. Można je usunąć tylko przy użyciu specjalnego preparatu przez wykwalifikowaną osobę.
 

Na osłabienie wiązania kleju mają wpływ:

 
– wilgoć (nie powinno się moczyć rzęs do 48 godzin od założenia), para wodna (sauna, gorąca kąpiel – nawet bez moczenia twarzy)
– łzy (zawierają sól)
– tłuszcz (kosmetyki z zawartością tłuszczu, maści do oczu, ale również sebum wydzielane przez skórę!)
– zmiany hormonalne (tarczyca – jeśli rzęsy nie chcą się trzymać, warto zbadać tarczycę)
– nie odkryte choroby w okolicy oka (ciśnienie)
– urazy mechaniczne tj. nadmierne szczotkowanie (szczotka zdrapuje klej), spanie na brzuchu (wycieramy rzęsy o poduszkę)
– tuszowanie tuszem przeznaczonym do rzęs naturalnych (jeszcze gorzej gdy jest on wodoodporny)
– jeśli mamy krótką żywotność rzęsy i obserwujemy że rzęsa wypada wraz z naszą – tu nic nie poradzimy

TYLKO TERAZ CENA PROMOCYJNA – Pełna aplikacja / założenie rzęs

Pełna aplikacja / założenie rzęs 199,99 pln


Uzupełnienie rzęs (za każdy rozpoczęty tydzień) 35 pln