gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Guam – walka z cellulitem

Algi morskie GUAM rodzą się na swoistych podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca a ich zbiór rozpoczyna się w maju. Po zebraniu i osuszeniu są przetwarzane tak, aby uzyskane z nich preparaty cechowały się najwyższą jakością i skutecznością działania. Skład błota GUAM sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn, oraz poprawiają jego funkcjonowanie. Posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie.

Okład z GUAM wykonuje się na wybranych partiach ciała, na przykład na brzuchu, udach, pośladkach. Kosmetolog nakłada na ciało koncentrat, który zawiera ekstrakty roślinne i składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki i sole mineralne). Aby wzmocnić przenikanie do skóry dobroczynnych minerałówciało zostaje owinięte cię w specjalną folię. Zabieg GUAM wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, łagodzi podrażnienia skóry oraz rozluźnia wszystkie mięśnie. Ponieważ podczas tego zabiegu ciepło wnika bardzo głęboko, jest doskonały dla tych pań, których organizm nadmiernie zatrzymuje wodę.

Okład z glinki i alg sprawia, że ubywa ok. 2 cm w obwodzie talii i bioder!

Działanie zabiegu:

– redukcja obwodu talii, bioder, ud i pośladków
– poprawa jędrności i elastyczności skóry
– spłycenie rozstępów i cellulitu
– odtrucie organizmu z toksyn
– regeneracja i odmłodzenie organizmu

Zabieg polecany dla osób cierpiących na reumatyzm, bóle stawów, łuszczycę i bezsenność

Zabieg wyszczuplający GUAM PROMOCJA!!!


Zabieg wyszczuplający GUAM (90 min. – zawijanie całego ciała)149 pln zamiast 180 pln


Zabieg wyszczuplający GUAM PROMOCJA!!!


Zabieg wyszczuplający GUAM (60 min. – zawijanie częściowe ciała – przód: brzuch i uda lub tył: pośladki i uda)89 pln zamiast 110 pln