gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Próżniowe powiększenie i wypełnienie biustu

Przywrócić piersiom dawny kształt może metoda próżniowego masażu. Masaż ssący to jedna z lepszych i nieinwazyjnych metod pomagających ujędrnić i wysmuklić wybrane części ciała, w tym biust.
Ta niechirurgiczna metoda sprawdza się również znakomicie w przypadku likwidacji cellulitu i rozstępów, świetnie radzi sobie z pozbawioną elastyczności skórą, a także jest pomocna w trakcie procesu odchudzania, gdyż niweluje ryzyko „obwisłej skóry”. Urządzenie do masażu próżniowego ma specjalne bańki ssące zakończone nakładkami. Nakładki przykładane są do ciała i … następuje masaż, a dokładnie?
Przed zabiegiem kosmetyczka dobierze odpowiedni rozmiar nakładek i przyłoży je do twojego biustu. Następnie ustawi siłę ssania na urządzeniu masującym i włączy je. Siłę ssania można dowolnie regulować, ważne jest przy tym doświadczenie, wtedy zabieg będzie bezpieczny. Jeśli masowane są inne części ciała kosmetyczka przesuwa nakładki masując wszystkie te rejony, które chcemy ukształtować, lub z których chcemy usunąć cellulit. Masaż antycellulitowy wymaga zazwyczaj stosowania większej siły ssącej niż typowy masaż piersi.
Przy regularnych zabiegach można również uzyskać efekt powiększenia piersi o jeden rozmiar. Dzięki skutecznej terapii każda kobieta może profesjonalnie zadbać o swój biust Decydując się na serię zabiegów mamy niemalże stuprocentową pewność, że poddane działaniu masażu próżniowego piersi zostaną widocznie ujędrnione, podniesione i odzyskają swój młodzieńczy wygląd.
Jednorazowy zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut i jest zupełnie bezbolesny, aczkolwiek dla uzyskania najlepszych efektów należy poddać się całej serii (10-15) zabiegów, a później podtrzymywać ten efekt.

Przebieg zabiegu

Najlepsze efekty daje seria zabiegów wykonywanych w odstępie 1-2 dni. Długość zabiegu wynosi zazwyczaj około 30-40 minut. Przy zabiegach na biust wykwalifikowana kosmetyczka dobiera odpowiedni rozmiar nakładek i przykłada je do piersi. Urządzenia do masażu próżniowego mają zazwyczaj możliwość regulacji siły ssania, którą także ustala przeszkolona do wykonywania zabiegu kosmetyczka.
Jeżeli zabiegowi zostają poddane inne części ciała kosmetyczka przesuwa nakładki zgodnie z przebiegiem mięśni – wówczas otrzymujemy najlepsze rezultaty. Przy „rozbijaniu” cellulitu siła ssąca jest zazwyczaj dosyć wysoka by efektywnie rozbić tłuszcz, wyszczuplić uda i pośladki i pobudzić drenaż limfatyczny.
Masaż próżniowy stymuluje głębokie warstwy skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Proces ten nie tylko powoduje poprawę napięcia skóry, ale także pozwala jej zachować młody wygląd. Z kolei rozbijanie tkanki tłuszczowej powoduje wyrzeźbienie ciała, a w połączeniu z odpowiednią dietą przynosi rewelacyjne efekty odchudzające, które najlepiej widać na brzuchu, pośladkach i udach. Terapia próżniowa pozwala na efektywną walkę z cellulitem, jednakże jej długość uzależniona jest od stopnia zaawansowania „pomarańczowej skórki”.

Zalety terapii próżniowej:

– usprawnienie mikrokrążenia,
– usuwanie nagromadzonych toksyn (detoksykacja),
– drenaż limfatyczny (usprawnione krążenie krwi i limfy, eliminacja końcowych produktów przemiany materii),
– przywrócenie jędrności wybranym częściom ciała,
– podniesienie i poprawa kształtu piersi
– pobudzenie fibroblastów do produkcji elastyny i kolagenu
 
Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych metod likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Masaż jest bardzo przyjemny. Nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Należy jednak pamiętać , by przed zabiegiem i po jego zakończeniu wypić ok. 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi za pomocą układu moczowego wydalać złogi niechcianego tłuszczu. W czasie kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego żywienia, lekka gimnastyka oraz wypijanie dziennie ok. 2 l niegazowanej wody mineralnej dziennie.

Próżniowe powiększenie i wypełnienie biustu

Biust + krem 150 pln


Pakiet: Próżniowe wypełnienie biustu (5 zabiegów) 600 pln


Pakiet: Próżniowe wypełnienie biustu (10 zabiegów) 1000 pln