gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Mezoterapia

MesoSIN ukierunkowany jest na profesjonalną medycynę kosmetyczną. Daje takie same efekty jak tradycyjna mezoterapia , bez konieczności użycia igieł, bez bólu. Skóra działa jako naturalna bariera, uniemożliwiająca przenikanie obcych substancji do organizmu.

Mezoterapia bezigłowa pozwala bezinwazyjnie i bezboleśnie dostarczyć skórze niezbędnych substancji odżywczych i nawilżających, redukując zmarszczki i przywracając skórze jędrność i sprężystość.
Za pomocą urządzenia emitowane są kontrolowane oraz dostosowane impulsy elektromagnetyczne o niskim natężeniu oraz wysokiej częstotliwości. Działa na błonę komórkową oraz łatwo i szybko pozwala na wprowadzenie aktywnych czynników składników aktywnych bezpośrednio do komórki.
Zabieg MesoSIN powoduje stan biologicznego stresu, zmieniając możliwości komórki, powodując elektroporację warstwy lipidów, powodując wzrost formacji porów oraz otwierając kanały białkowe.
Fenomen elektroporacji otrzymany jest podczas impulsu fali magnetycznej i jest odwracalny. Po zabiegu komórka powraca do normalnego stanu, odzyskuje swoją integralność, właściwości błony komórkowej normalizują się, dzięki tzw. mechanizmowi „ on-off”.

Substancje mogą przenikać do tkanek:

– w sposób międzykomórkowy: zwiększa to przepuszczalność błony komórkowej
– w sposób śródmiąższowy: poprzez lipidy znajdujące się w przestrzeni międzykomórkowe

Dzięki elektroporacji substancje aktywne mogą być łatwo i szybko dostarczone w głąb skóry.

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem w 100% bezpiecznym i bezbolesnym. Efekty widoczne są już po pierwszych 2-3 zabiegach, w serii zaleca się od 4-10 zabiegów.

Efekty po zabiegu: rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek płytkich,przywrócenie jędrności, zmiana owalu twarzy, redukcja cellulitu.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii bezigłowej: ciąża, nasilone zmiany trądzikowe, wszczepiony rozrusznik serca, epilepsja.

Efekty po zabiegu mezoterapii bezigłowej utrzymują się przez okres ok. 8 miesięcy, jednak przy połączeniu z zabiegiem Radiofrekwencji rezultaty widoczne są jeszcze dłużej (nawet do roku). Dzięki niemu w szybkim czasie możemy odmłodzić skórę,zatrzymać proces starzenia. W wyniku tego procesu dochodzi do regeneracji, nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni.

Mezoterapia bezigłowa – hiarulonowa regeneracja i nawilżenie skóry


Twarz + ampułka + maska 150 pln


Twarz i szyja + ampułka + maska 160 pln


Twarz, szyja i dekolt + ampułka + maska 180 pln


Ciało + ampułka cena w zależności od partii od50,00 pln – 280,00 pln


Mezoterapia bezigłowa – terapia odmłodzenia i ujędrnianie skóry


Twarz + ampułka + maska 150 pln


Twarz i szyja + ampułka + maska 160 pln


Twarz, szyja i dekolt + ampułka + maska 180 pln


Ciało + ampułka cena w zależności od partii od50,00 pln – 280,00 pln


Mezoterapia mikroigłowa

Metoda pozwala na bezinwazyjne wprowadzenie mezokoktajli w głąb naskórka,które działają silnie przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, regenerująco, intensywnie liftingująco oraz zapobiegają powstaniu przebarwień. Natychmiastowe efekty po zabiegach mezoterapii mikroigłowej spowodowały, że kuracja ta została okrzyknięta „ najbardziej efektywnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym”.
Derma roller – to najnowszej generacji urządzenia, które dostarczają unikalne efekty, stymulując naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia mikroigłowa to doskonała alternatywa dla zabiegów laserowych lub dla tych którzy chcą się poddać mniej inwazyjnym zabiegom.
Derma roller – jest wałeczkiem pokrytym cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami, które w ciągu około pięciu minut dokonują tysięcy mikro-nakłuć na skórze. Igiełki są tak precyzyjnie wykonane, że nie dają prawie żadnego dyskomfortu na skórze podczas stosowania. Derma Roller wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki. Każdy egzemplarz Roller jest sterylnie zapakowany przeznaczony dla jednej i tej samej osoby.
Zabieg z użyciem rollera polega na wytworzeniu w skórze mikro – nakłuć. Dzięki mikro-perforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona. Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry. Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry przez warstwy epidermis i dermis, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samo-naprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, alergia, cukrzyca, stany zapalne skóry,skóra źle tolerująca iniekcje, przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny, choroby krwi (anemia, małopłytkowość), choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory), skłonność do bliznowacenia, terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami, okres dłuższego nasłonecznienia występowanie opryszczki w stanie aktywnym,trądzik różowaty.

Rezultaty po stosowaniu serii zabiegów:

– Silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry
– Redukcja zmarszczek
– Redukcja przebarwień
– Rewitalizacja
– Odmłodzenie
– Ujędrnienie

Ilość zabiegów, które należy wykonać dla uzyskania najlepszego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczną poprawę kondycji skóry.

W zabiegach z rollerem niezbędne jest zachowanie systematyczności. Wraz z kolejnym zabiegiem kondycja skóry ulega znacznej poprawie, zwiększa się jej gęstość, skóra nabiera jędrności a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Najlepiej wykonać 5 zabiegów w serii, ale już jeden daje widoczne efekty. W zależności od rodzaju skóry, zabiegi powtarzamy co 5-10 dni, a po zakończeniu serii – raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

Częstotliwość wizyt w gabinecie kosmetycznym uzależniona jest przede wszystkim od stanu skóry. Bardziej zaniedbana i zniszczona będzie potrzebowała więcej uwagi. (Przed rozpoczęciem zabiegu klientka zobowiązana jest do zakupu dermo rollera za kwotę 85,00 pln)

Mezoterapia mikroigłowa


Twarz + ampułka + maska 160 pln


Twarz i szyja + ampułka + maska 190 pln


Twarz, szyja i dekolt + ampułka + maska 210 pln


Ciało + ampułka cena w zależności od partii 70,00 pln – 250,00 pln


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – to zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę. Roztwory do mezoterapii to zazwyczaj mieszanka trzech substancji rewitalizujących (odmładzających) i regenerujących, zwanych koktajlami. Koktajle działają w zależności od składu: odżywczo, regeneracyjnie, pobudzająco. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję.

Jest to prosta, niechirurgiczna metoda, zwana „zastrzykiem młodości”. W widoczny sposób przywraca jędrność skóry, jak również zwalcza cellulit, rozstępy, hamuje proces wypadania włosów. Zabiegi te wykonuje się za pomocą odpowiednio dobranej igły i strzykawki. Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe. Po zabiegu w miejscach iniekcji pozostają małe pęcherzyki. Może im towarzyszyć niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Objawy te ustępują już po kilku godzinach lub nawet po 2-3 dniach, w zależności od indywidualnej reakcji organizmu.

Wskazania do wykonania mezoterapii:

– starzenie się skóry – poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;
– cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy; wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające.
 
Ilość zabiegów w serii od 2 do 6 w zależności od stanu wyjściowego skóry.

Częstotliwość:

– 1 zabieg /1 raz/ – działanie 1-2 tygodnie,
– 2 zabieg /1 raz/ – działanie 3-4 tygodnie.
 
W celu podtrzymania efektów, zaleca się 1 zabieg co 6 miesięcy.
 

Zabiegi mogą być stosowane na:

– ciało (szyja, dekolt, dłonie, brzuch, pośladki, uda),
– twarz (kurze łapki, pojedyncze zmarszczki, rewitalizacja całej skóry),
– włosy (skóra głowy/owłosiona).

Pracuję głównie na koktajlach do mezoterapii marki Toskani. Zalety koktajli do mezoterapii marki Toskani:

– farmaceutyczna jakość,
– medyczna skuteczność,
– najwyższa koncentracja składników aktywnych,
– sterylne ampułki: 2 i 5 ml, viale: 5 i 10 ml,
– bogaty wybór,
– dedykowane do zabiegów dermokosmetycznych i medycyny estetycznej,
– pozbawione substancji zagęszczających i zapachowych,
– przeznaczone do twarzy, ciała oraz skóry głowy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– zażywanie antykoagulantów
– stosowanie codziennie koagulantów
– używanie kortykosteroidów
– choroby autoimmunologiczne
– egzema, łuszczyca
– ciąża, karmienie piersią
– cukrzyca
– infekcje skórne (opryszczka, zakażenia bakteryjne i grzybicze)
– skóra nie tolerująca iniekcji (skóra naczyniowa)
– nieleczona cukrzyca
– zaburzenia krzepnięcia

Mezoterapia igłowa


Cena za mezoterapie igłową całej twarzy 250 pln