gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Regulacja i henna brwi, rzęs

Henna, zarówno brwi, jak i rzęs, ma za zadanie podkreślenie oczu i nadanie wyrazistości ich oprawie. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody klientki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych. Celem regulacji brwi jest natomiast nadanie im odpowiedniego kształtu, podkreślającego wyraz twarzy i urodę klientki.

Zabieg rozpoczyna się rozmową z klientką i ustaleniem koloru henny oraz ewentualnie kształtu brwi. Po tym kosmetyczka w odpowiednich proporcjach przygotowuje hennę oraz podkłady. Po ewentualnym demakijażu oczu, dolną powiekę natłuszcza się wazeliną i kładzie na nią podkład – po kolei pod każdym okiem. Klientka zamyka oczy, a górne powieki zabezpiecza się wazeliną tuż przy linii rzęs. Po takim przygotowaniu, następuje nałożenie henny – od nasady włosa do jego końca oraz od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. Kolejną czynnością jest nałożenie henny na brwi. Po określonym przez kosmetyczkę czasie, preparat zostaje zmyty zwilżonym wacikiem. Ostatnim etapem zabiegu jest regulacja brwi i nadanie im pożądanego kształtu za pomocą pęsety.
Zabieg dedykowany jest osobom, które pragną nadać swoim oczom wyrazistości oraz ładnie je podkreślić. Hennę można stosować w każdym wieku. Najczęściej na zabieg decydują się osoby, którym zależy na podkreśleniu naturalnej kolorystyki oprawy oczu. Regulacja brwi w dużym stopniu wpływa na wygląd i kształt twarzy – dobrze dopasowane brwi mogą skutecznie ukryć jej mankamenty.

Obszar wokół oczu to niezwykle wrażliwa strefa twarzy , wymagająca poświęcenia jej dużej uwagi oraz dawki pielęgnacji. Zwykle to właśnie w oczach jako pierwszych rysuje się nasze zmęczenie, brak snu. Wokół oczu nierzadko spostrzegamy takie mankamenty jak obrzęki, cienie czy tzw. worki , które wyglądają bardzo nieestetycznie i są niestety trudne do zamaskowania poprzez makijaż .

Regulacja i henna brwi, rzęs

Regulacja brwi 10 pln


Henna brwi z regulacją 25 pln


Henna brwi – bez regulacji 20 pln


Henna rzęs 20 pln


Komplet henna rzęsy i brwi 40 pln


Masaż okolicy oczu + krem 30 pln


Płat kolagenowy pod oczy + masaż 60 pln


Zabieg Bio Optic

Zabieg Bio Optic marki Ericson Laboratoire przeznaczony jest do pielęgnacji cienkiej skóry wokół oczu . Opracowany aby przywrócić jej jak najlepszą kondycję a co za tym idzie i piękny wygląd poprzez stymulację przeciwzmarszczkową oraz usuwa oznaki zmęczenia, zasinienia i obrzęki oraz przeciwdziała ich ponownemu powstaniu.
Ma działanie drenujące, przeciwzapalne, usprawnia krążenie krwi w naczyniach i zagęszcza skórę.

Składnikami aktywnymi Bio Optic są:

Mikrokolagen – składnik ten otrzymywany jest podczas procesu biosyntezy kolagenu naturalnego. Małe rozmiary cząsteczek umożliwiają łatwiejsze przenikanie do skóry, a także dotarcie do stymulowanych przez nie fibroblastów.
 
Remodulina jest roślinnym ekstraktem z kwiatów gorzkiej pomarańczy o podwójnym – lipolitycznym oraz drenującym działaniu. Ekstrakt działa usprawniająco na krążenie (miejscowo ), łagodnie drenuje, czego efektem jest stopniowa eliminacja zastojów krwi.
 
Redulite – roślinny kompleks działający osmotycznie oraz drenująco. Poprzez zapobieganie takim procesom jak gromadzenie się toksyn, wody czy tłuszczów unikamy problemów z puchnięciem strefy wokół oczu.
 
Silox GT – bogactwo bioflawonoidów, zapobiega stanom zapalnym. Uelastycznia skórę.

Oczywiście po zabiegu wykonanym w salonie można uzupełnić w codziennej pielęgnacji domowej następującymi preparatami.

1. KAPSUŁKI PIELĘGNUJĄCE OKOLICE OCZU PHYTO
Stanowi idealne przedłużenie / utrwalenie gabinetowej kuracji. Zawierają wyciąg z zielonej herbaty oraz z Centella Asiatica, a także witaminę E. Zwalczają ślady zmęczenia na skórze wokół oczu.
 
2. SERUM NAPINAJĄCE POD OCZY
Do zastosowania na co dzień. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, intensywnie wygładza.
 
3. FLUID POD OCZY
Do zastosowania rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Eliminuje opuchnięcia, zacienienia, zmarszczki.
 
4. MASKA PRZECIW OPUCHNIĘCIOM POD OCZAMI
Cel preparatu – ukojenie, odświeżenie i intensywne nawilżenie strefy oczu na której pojawiły się obrzęki spowodowane m.in małą ilością snu, zmęczeniem czy alergią.

Regulacja i henna brwi, rzęs


Zabieg na okolice oczu BIO OPTIC redukcja zasinienia, obrzęków i zmarszczek 110 pln