gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Ultradźwięki

Lifting bez skalpela

Urządzenie dwupolarowe kontrolujące głębokość i pozycję wysyłanych impulsów fal radiowych. Mikrojony wywołują wibracje jonów, które następnie wytwarzają ciepło.

Odbicie warunkowe tkanki przetwarza prąd elektryczny na energię cieplną w głębi skóry właściwej, powodując skrócenie wiązań włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych. To bezpieczne i wyjątkowo efektywne fale radiowe oddziałujące na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się jako bezinwazyjny lifting twarzy oraz modelowanie sylwetki.
Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury (40-45 stopni), w której kolagen ulega skurczeniu, a następnie napina się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji białek: kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy.

Efekty działania na twarz:

– podniesienie owalu twarzy i podbródka
– ujędrnienie struktury skory
– spłycenie głębszych zmarszczek
– odbudowa kolagenu
– zmniejszenie przebarwień zmniejszenie „kurzych łapek”

Efekt działania na ciało:

– redukcja cellulitu
– zmniejszenie tkanki tłuszczowej
– ujędrnienie ciała
– wysmuklenie talii
– podniesienie pośladków
– likwidacja „luźniej” skóry na brzuchu
 
Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po ok. 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawią się stopniowo w ciągu od 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu, ponieważ przez ten czas trwa pobudzanie fibroblastów do produkcji kolagenu, powodując przebudowanie struktury skóry i jej odmłodzenie.
Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre jednak trzeba zastosować więcej zabiegów, zaś u młodszych pacjentów po 30 roku życia powoduje podtrzymanie ilości kolagenu traconego z upływem czasu.
Seria zabiegów obejmuje od 5-12 zabiegów, wykonywanych raz w tygodniu.
Dzięki zastosowaniu technologii bipolarnej, zabieg przy pomocy urządzenia RF – fale radiowe są całkowicie bezpieczne. Technologia bipolarna – po przejściu przez tkanki ciała, fale radiowe powracają do drugiej elektrody, co pozwala kontrolować głębokość podgrzewania warstw skóry. Bipolarna głowica zapobiega rozproszeniu energii, dzięki czemu fale radiowe koncentrują się na leczonym obszarze.
 
Zalecana seria zabiegów : 10 / 1 X tydzień
Minimalna seria zabiegów : 5 / 1 X tydzień

Przeciwwskazania:

– choroby nowotworowe;
– rozrusznik serca;
– ostre zapalenie stawów i kości;
– implanty;
– ciąża;
– tendencja do krwawienia;
– nadciśnienie; przerwanie ciągłości skóry;
– oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach;
– ropnie tkanek miękkich;
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła;
– poważne choroby zakaźne np. gruźlica;
– wszczepione urządzenie do neurostymulacji;
– stosowanie na górną powiekę;
– stosowanie na brzuch w czasie miesiączki;
– choroba skóry, zapalenie, zadrapania, skaleczenia naskórka, widoczne duże żylaki;
– aparat na zęby, w przypadku zabiegu na twarz

Ultradźwięki

Twarz + ampułka + maska 160 pln


Okolice oczu + masaż 99,99 pln


Twarz i szyja + ampułka + maska 200 pln


Twarz, szyja i dekolt + ampułka + maska 250 pln