gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Zabiegi pielęgnacyjne Ericson Laboratoire

To francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji Ericson Laboratoire oferowany jest w ponad 500 salonach kosmetycznych. Marka Ericson Laboratoire reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu w ponad 70 krajach. Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez Ericson Laboratoire należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

Oferujemy następujące zabiegi:

Hydra Clinic (hydro-odżywianie)

zabieg-kosmetyczny-hydra-clinic-elitebeauty

 
Koncentrat innowacji działający na naturalne mechanizmy nawilżenia skóry Hydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”. Intensywność i skuteczność działania zabiegu Hydra Clinic oparta jest na działaniu czterech zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych.

W zabiegu Hydra Clinic wykorzystano biomymetyczny i biokompatybilny polimer Lipidiur używany do tej pory w chirurgii, okulistyce czy w medycynie OTC. Lipidiur to inteligentne hydrolipidy doskonale imitujące działanie NMF, wzmacniając jednocześnie barierę tkankową. Ichinteligencja polega na podwójnym działaniu Flip-Flop czyli nawilżaniu wewnątrz i na zewnątrz naskórka. Ze względu na strukturę 3D Lipidure posiada wyjątkową zdolność do optymalizacji poziomu nawilżenia skóry.

Kolejna innowacja to Aquafilina – oligosacharydy wygenerowane z bratka polnego, które mają zdolność oddziaływania na aquaporyny Są to proteiny zlokalizowane w membranach keratynocytów, odpowiedzialne za cyrkulację wody między naskórkiem a skórą właściwą. (Peter Agre – amerykański biolog, za odkrycie aquaporyn uhonorowany został w 2003r nagrodą Nobla). Aquafilina stymuluje syntezę AQP 3, regulując proces przeznaskórkowej utraty wody i chroni cząsteczki kwasu hialuronowego. Jej działanie polega na głębokim nawilżeniu, poprawie elastyczności skóry i efekcie przeciwzmarszczkowym.

Bio Skin Repair – biotechnologiczny składnik aktywny bazujący na wyciągu z bawełny, funkcjonuje w zabiegu jako samoregulujący fitokompleks odbudowujący zniszczenia spowodowane zdehydrowaniem i suchością skóry. Składnik ten wzmacnia syntezę podstawowych protein biorących udział w różnicowaniu naskórka, które przyczyniają się do poprawy funkcjonowania bariery skórnej scalając mikro-strukturę warstwy rogowej. Krótko mówiąc Bio Skin Repair wzmacnia naturalną regenerację naskórka dając efekt świeżej, gładkiej i promiennej skóry.

Phyto marine micropath – kolejny biotechnologiczny kompleks będący połączeniem polisacharydów akacji i alg – które dzięki dużej masie cząsteczkowej tworzą film ochronny na powierzchni skóry oraz seryny – głównego aminokwasu, który odgrywa znaczącą rolę w głębokim nawilżaniu, regulując poziom wody w skórze. Phyto marine micropatch posiada zdolności filmogenne dzięki czemu:

– pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry przez ograniczenie TEWL (przeznaskórkowa utrata wody) z górnych warstw skóry
– działa jako medium dla penetracji seryny głównego aminokwasu NMF.

Hydra Clinic (hydro-odżywianie)


Hydra Clinic 300 pln


Energy Lift (niechirurgiczny lifting o działaniu modelującym)

Silny, niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym.

zabieg-kosmetyczny-energy-lift-elitebeauty

 
Modelowanie owalu twarzy, wypełnianie zmarszczek, odbudowa komórkowa wzmocnienie działania czynników wzrostu skóry (FGF). Odmłodzić skórę o 10 lat w ciągu zaledwie 42 dni! Któż z nas nie marzył o tym, aby cofnąć czas i odzyskać młodość? To również jeden z podstawowych tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już identyfikować i stymulować. Zainteresowaliśmy się szczególnie jednym z nich, FGF-2 (Fibroblast Growth Factor), ponieważ jest to czynnik wzrostu, który odgrywa ważną rolę w procesach zachodzących w obrębie skóry: rozmnażaniu komórek, gojeniu, produkcji kolagenu.

Zabieg liftingująco-wyszczuplający, który pozwala wymodelować owal twarzy

Powodów, dla których twarz staje się z wiekiem zbyt okrągła, jest wiele: nadmierna waga, zmęczenie, ciąża, zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze. Pod skórą miejscowo odkłada się tłuszcz, który powoli przemieszcza się w dół twarzy. Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.

Najważniejsze składniki aktywne

Opracowanie innowacyjnego, silnie działającego składnika aktywnego o nazwie Linefactor pozwala chronić FGF-2 i pobudzać procesy syntezy zachodzące w skórze. Efektem jest zwiększenie regeneracji tkanek, a tym samym poprawa jakości skóry, redukcja zmarszczek, przywrócenie elastyczności. Badania kliniczne i testy realizowane na dwóch grupach kobiet w wieku 40–50 lat oraz 50–60 lat wskazują, że w ciągu zaledwie 42 dni skóra odzyskuje gęstość właściwą dla skóry o 10 lat młodszej Koralina to czynnik aktywny, który pobudza lipolizę tłuszczów podskórnych, usprawniając ich usuwanie. Ma też właściwości odbudowujące i ujędrniające poprzez oddziaływanie na włókna kolagenu. Poprawie ulega elastyczność i sprężystość skóry.

Energy Lift (niechirurgiczny lifting o działaniu modelującym)


Energy Lift 320 pln


Fresh Caviar (nawilżenie, odżywienie, napinanie).

Świeżość i pełnia urody zamknięte w ziarenkach świeżego kawioru.

zabieg-kosmetyczny-fresh-caviar-elitebeauty

 
Nawilżanie, odżywianie, napinanie ekskluzywny zabieg o wyjątkowej skuteczności.
Fresh Caviar, zabieg intensywnie regenerujący, przeznaczony dla dojrzałej lub pozbawionej witalności skóry, wykorzystuje wszystkie zalety kawioru, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Najważniejsze składniki aktywne

Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim fosfolipidy oraz fosfoproteidy (podstawowe składniki błon naszych komórek). Świeże komórki kawioru oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei stanowią materiał do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera wszystkie najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej.

Specyfika linii

Jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa to pierwsza linia zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Nasze laboratoria badawcze opracowały formuły bezzapachowe i bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty Ericson Laboratoire były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej. Produkty Fresh Caviar zawierają naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Składnik ten posiada szerokie działanie przeciwko bakteriom gram + i gram -, Pseudomonas aeruginosa i licznym mikroorganizmom. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej. Aby chronić skuteczność składników aktywnych, zaleca się przechowywanie produktów w lodówce (+4 stopnie C) przed i po użyciu. Przechowywanie produktów w temperaturze +4 stopni C zapobiega rozmnażaniu się bakterii i mikroorganizmów. W celu ograniczenia różnic temperatur produkty są dostępne w specjalnych opakowaniach termoizolacyjnych. Do przenoszenia produktów z linii Fresh Caviar stosuje się termoizolacyjną kosmetyczkę, która pozwala ograniczyć różnice temperatur.

Fresh Caviar


Fresh Caviar 300 pln