gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Zabiegi pielęgnacyjne Mesoestetic

MESOESTETIC ZABIEG – Energy C – profesjonalna kuracja rozjaśniająca

Protokół zabiegu

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny / sonoforeza + ampułka – serum energy C z wysokostężoną witaminą C / masaż modelujący twarzy, szyi i dekoltu / Crystal fiber mask – w postaci 2 płatów z kwasem hialuronowym i aktywną witaminą C / krem energy C.
Promieniowanie słoneczne, palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta i stres powodują, że skóra traci swój blask i koloryt. Z upływem czasu dochodzi do utraty elastyczności, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki.
Energy C to linia preparatów z witaminą C stworzona w odpowiedzi na pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Podwójne działanie przeciwrodnikowe

Energy C skutecznie neutralizuje wolne rodniki i stymuluje naturalną regenerację skóry. Działanie antyoksydacyjne, ze względu na zawartość witaminy C odgrywa podwójną rolę: neutralizuje wolne rodniki i bierze udział w regeneracji witaminy E, co jest niezwykle istotne dla ochrony błon komórkowych przed procesami utleniania.

Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB

Dzięki właściwościom przeciwzapalnym energy C redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UVA/UVB, zapobiega fotouszkodzeniom, a stosowany po ekspozycji słonecznej działa przeciwzapalnie i redukuje rumień posłoneczny.

Działanie rozjaśniające

Rozświetla skórę, ujednolica koloryt, działa depigmentacyjnie, redukuje przebarwienia różnego pochodzenia (melasma, przebarwienia posłoneczne). Inaktywuje tyrozynazę i w ten sposób chroni przed hiperpigmentacją.

Działanie przeciwzmarszczkowe i rewitalizujące

Zwiększa metabolizm fibroblastów, co z kolei wpływa na wzrost syntezy włókien prokolagenu I i III oraz elastyny, a także substancji macierzy międzykomórkowej, w efekcie czego zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się gładka i sprężysta. Skutecznie podnosi poziom nawilżenia skóry i elastyczności.

Energy C

Substancje aktywne dostarczane skórze w trakcie zabiegu:
– 10% glukozydu askorbylu,
– ekstrakt z ananasa: bogaty w witaminy A i C, stymuluje odnowę komórkową i naturalną regenerację,
– kwas salicylowy: wygładza i rozjaśnia skórę,
– kwas hialuronowy: silnie nawilża skórę,
– wyciąg z oczaru: ma działanie przeciwzapalne, łagodzące, poprawia mikrokrążenie w skórze.

Wskazania:

– starzenie się skóry
– utrata napięcia i gęstości skóry
– fotouszkodzenia
– skóry zniszczone i matowe
– skóry odwodnione wskutek palenia papierosów, nieodpowiedniej diety czy stresu
– w walce z pierwszymi objawami starzenia się skóry
– jako zabieg ”bankietowy„ przed wielkim wyjściem

MESOESTETIC ZABIEG – Energy C


MESOESTETIC ZABIEG – Energy C 320 pln


MESOESTETIC ZABIEG – Stem Cell – kuracja regenerująca, zawierająca wyciąg z roślinnych komórek macierzystych

Głównym składnikiem Mesoestetic Stem Cell jest ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych, którego celem jest, aby ponownieaktywowanie i przedłużanie aktywności komórek macierzystych skóry, ochrony i stymulowanie komórek naskórka i skóry właściwej. Komórki macierzyste stanowią efektywną tarczę antiaging, dzięki stymulacji ważnych dla skóry właściwej i naskórka komórek fibroblastów i keratynocyty. Elementów które są odpowiedzialne za regenerację skóry i utrzymanie jej elastyczność i jędrność przez produkcję włókien kolagenu i elastyny.

Zabieg składa się z:

– Stem Cell Serum intensywnie regenerujące, które działa silnie przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo. Stymuluje procesy regeneracyjne macierzy skóry
– cristal fiber mask z nanowłókien 3D na twarz i szyję, substancje aktywne zawarte w masce wyciąg z roślinnych komórek macierzystych, witaminy C i E (działają antyoksydacyjnie) aloe vera (stymulują fibroplasty, biorą udział w tworzeniu nowych komórek)
– krem rewitalizująco-odżywczy na dzień, który łączy działanie wyciągów z roślinnych komórek macierzystych z czynnikami wzrostu, aby regenerować skórę od wnętrza komórki.

MESOESTETIC ZABIEG – Stem Cell


MESOESTETIC ZABIEG – Stem Cell 350 pln