gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Zabiegi pielęgnacyjne Murad

Wielu z nas boryka się z przeróżnymi problemami skóry, szukając pomocy zarówno w kosmetykach, jak i lekarstwach. Te pierwsze bardzo często mają zbyt słabe działanie i nie wystarczają, gdy problem jest naprawdę duży. Z kolei specyfiki lecznicze ograniczają się do likwidowania tylko jednego, konkretnego problemu skóry, nierzadko pozostawiając po sobie skutki uboczne. Idealnym rozwiązaniem byłoby zatem połączenie skuteczności lekarstwa i łagodności kosmetyku. Na taki właśnie pomysł wpadł amerykański dermatolog i farmaceuta – dr Howard Murad, opracowując innowacyjną formułę kosmeceutyków, sygnowanych swoim nazwiskiem.

Dr Murad jest znany i rozpoznawany na całym świecie jako propagator zdrowego stylu życia. Opracowany przez niego Program Zdrowia polega na połączeniu odpowiedniego odżywiania, higieny ducha i właściwej pielęgnacji skóry. Dzięki swoim pionierskim badaniom naukowym skupiającym się na pojęciu „wody komórkowej” jest uznawany za jednego z najwybitniejszych dermatologów na świecie. Naczelnym hasłem jego teorii jest „Eat you water”, czyli skupienie się na utrzymywaniu odpowiedniego nawodnienia organizmu. Aby osiągnąć prawidłowe nawodnienie komórek, a co za tym idzie – opóźnić procesy starzenia skóry, konieczne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz pielęgnacji zewnętrznej.

Produkty sygnowane nazwiskiem dr. Murada to innowacyjne kosmeceutyki, których skuteczność jest poparta wieloma badaniami. Lata doświadczenia autorytetu w zakresie dermatologii i farmacji spowodowały ogromne zainteresowanie produktami Murada gwiazd hollywoodzkich. Marka Murad plasuje się wśród najlepszych specyfików na świecie. Oferta została dostosowana do różnych potrzeb i typów skóry. Produkty opracowane przez dr. Murada nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Dzięki połączeniu wysokiej zawartości aktywnych składników leczniczych i pielęgnacyjnych, kosmeceutyki pozwalają uzyskać wspaniałe efekty.

Oprócz uniwersalnych linii dla różnych problemów skórnych, marka oferuje także specjalną linię dla mężczyzn – Murad Man. Kosmetyki dla panów, w oparciu o specjalnie dostosowany do męskich potrzeb system pielęgnacyjny, pomagają uporać się z problemami skóry wrażliwej, podrażnionej częstym goleniem. Znakomicie niwelują takie problemy skóry, jak zaczerwienienia, drobne rany czy wrastające włoski. Produkty pozostałych linii mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety:
 
Age Reform – Zabieg spowalnia procesy starzenia. Pomaga w zwalczaniu zmarszczek i linii mimicznych. Ujędrnia skórę, głęboko nawilża, chroni skórę przed wolnymi rodnikami i poprawia spójność błon komórkowych.Skóra po zabiegu wyraźnie zyskuje jędrność i elastyczność, nabiera witalności. Zmarszczki i linie mimiczne stopniowo się wypłycają. Skóra nabiera młodzieńczego wyglądu.

Zabiegi pielęgnacyjne Murad – Age Reform


Age Reform 180 pln


Resurgence – produkty z wysoką zawartością fitohormonów, przywracają dojrzałej skórze młodzieńczy blask i odpowiednią gęstość; Doskonały zabieg na starzenie wywołane niedoborem hormonalnym. Walczy z suchością skóry, odwodnieniem, zmarszczkami, utratą jędrności czy szarością skóry. Ma wysoką zawartość fitohormonów, przywraca dojrzałej skórze młodzieńczy wygląd i blask. Po zabiegu skóra jest odżywiona, wygładzona i ujędrniona. Kwasy AHA i Q2 stymulują syntezę kolagenu, nadając skórze młodszego wyglądu.

Zabiegi pielęgnacyjne Murad – Resurgence


Resurgence 190 pln