gabinet-kosmetyczny-elite-beauty

 

Zabiegi pielęgnacyjne z 24-karatowego złota

Zabiegi pielęgnacyjne z 24-karatowego złota

 
Luksusowy zabieg z wykorzystaniem 24k Gold Mask przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, a zwłaszcza dla cery z widocznymi oznakami upływu czasu.
Zabieg 24karatowym złotem zaleca się szczególnie osobom, którym zależy na szybkim i skutecznym poprawieniu kolorytu i wyglądu zmęczonej skóry. Zabieg ten generuje szereg korzyści dla zdrowia i urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz nie dopuszczając do dalszego spadku jędrności skóry.

Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.

Czyste 24-karatowe złoto używane podczas zabiegu sprzyja nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako ekologicznie czysty materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Po zabiegu skóra promienieje wyjątkowym złotym blaskiem.
Na skórę nakładamy płatki czystego 24 karatowego złota i skierowania na nie strumienia nanomgły. W cenie zabiegu jest 57mg (3 płatki) 24 karatowego złota.
Na zakończenie zabiegu wykonuje się ok. 20-minutowy relaksujący masaż, podczas którego złoto zostaje całkowicie wprowadzone w skórę.

Zabiegi pielęgnacyjne z 24-karatowego złota


Twarz (3 płatki 24k złota, 57mg) 230 pln


Dodatkowy płatek złota – np. na szyję lub dekolt 50 pln