Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to makijaż trwały i bezpieczny. Technika tego makijażu polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry.
 
Makijaż ten podkreśla delikatność i naturalność twarzy. Dzięki niemu możemy poprawić kształt brwi i podkreślić oczy. Możemy również podkreślić kontur ust, powiększyć je, a co najważniejsze wzmocnić ich barwę. Makijaż ten znakomicie ukrywa różnego rodzaju defekty urody.
Prawidłowo wykonany makijaż permanentny to perfekcja w dokładności i naturalności makijażu. Odpowiednio dobrany kształt i kolor do urody i wieku klientki powoduje, że staje się atrakcyjniejsza.
 
Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, więc należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%. Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do około 4 lat.
 
Wpływ na trwałość makijażu permanentnego ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki.
Pigment jest mini implantem, na którego obecność organizm może różnie reagować. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U Klientek w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej.

 

NOWOŚĆ !!! Metoda microblading.

Brwi łudząco podobne do naturalnych? Metoda microblading to idealne rozwiązanie dla Pań chcących lekko podkreślić urodę a zamaskować mankamenty. Trwały makijaż wygląda bardzo naturalnie i stanowi alternatywę dla henny i regulacji brwi, które tak często trzeba powtarzać.

Makijaż permanentny

Metoda microblading teraz tylko 450 pln


Kreski górne zagęszczajace rzęsy 450 pln


Kreski górne dekoracyjne 550 pln


Kreski dolne 350 pln


Brwi (metoda cieniowania) 800 pln


Brwi (metoda włoskowa) 900 pln


Kontur ust 600 pln


Kontur ust z cieniowaniem (efekt powiększenia) 800 pln


Kontur ust z wypełnieniem (efekt pomadki) 1000 pln


Liplight (rozświetlenie ponad kontur ust) 150 pln

 

Ceny uwzględniają korektę po ok. miesiącu.

 


Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego:

  • – infekcja wirusowa (opryszczka, brodawka)
  • – ciąża oraz okres laktacji
  • – zaawansowana cukrzyca, łuszczyca, bielactwo, hemofilia, anemia oraz przyjmowanie leków sterydowych, p/zakrzepowych, antybiotyków p/depresyjnych
  • – choroby zakaźne
  • – skłonności do tworzenia się blizn i keloidów
  • – w przypadku zabiegów na powiekach przeciwwskazaniem są również: przebyte choroby gałki ocznej, jaskra, zapalenie oraz tendencje do stanów zapalnych spojówki
  • – tendencje do odwarstwienia siatkówki