Balbcare

Czym jest Balbcare?

BalbCare to REWOLUCJA w Manicure i Pedicure, jeszcze nigdy nie było produktu, który działa tak kompleksowo, podwyższając przy tym normy bezpieczeństwa oraz czystości.
Balbcare to para polietylenowych rękawic oraz skarpet zawierających wysokiej jakości preparat odżywczy, jednorazowy pilniczek oraz patyczek z drzewa pomarańczowego.
Jedna para rękawic pozwala na wykonanie pełnego profesjonalnego zabiegu manicure, bez konieczności użycia innych produktów kosmetycznych oraz bez moczenia dłoni w wodzie.
Jedna para skarpet pozwala na wykonanie pełnego profesjonalnego zabiegu pedicure, bez konieczności użycia innych produktów kosmetycznych oraz bez moczenia stóp w wodzie. Produkt ten odniósł ogromny sukces na terenie Brazylii, Australii oraz USA zdobywając miliony zadowolonych klientów. Powstaje on w Brazylii na bazie unikatowych komponentów najwyższej jakości, pod nadzorem najbardziej wykwalifikowanej kadry ekspertów z dziedziny dermatologii.
 
BalbCare to kapsuła odżywczych składników dająca nam pięknie zadbane, zregenerowane dłonie, paznokcie i stopy. Dzięki innowacyjnej technologii gwarantujemy, że zabiegi manicure i pedicure będą jeszcze bardziej przyjemne i bezpieczne.
Dzięki najlepszym fachowcom z dziedziny dermatologii powstała emulsja skomponowana na bazie NATURALNYCH składników, która zrewolucjonizuje zabiegi w salonach i domach, zabezpieczy twoje dłonie i paznokcie przed grzybicą, wzmocni paznokcie, zapewni lśniący wygląd Twoim dłoniom i stopom, pozwoli Ci też dłużej cieszyć się lakierem na paznokciach.

Balbcare


Balbcare – usługa do manicure lub pedicure 20 pln