Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy z malowaniem klasycznym – Shellac

Manicure hybrydowy to paleta wielu barw, od tęczowych róży, czerwieni, do ciemnych kolorów. Cienki, elastyczny, wygląda naturalnie. Nakłada się jak lakier, utwardzany pod lampą jak żel, zdejmuje się jak akryl. Jest rewolucją w stylizacji paznokci i w piorunującym tempie zyskał sobie rzeszę fanów. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu paznokcie zostają oczyszczone, odtłuszczone i odpowiednio spiłowane a także delikatnie zmatowione. Następnie nałożona zostaje baza, którą utwardza się pod lampą UV. Potem następuje malowanie preparatem Shellac (jest on połączeniem lakieru oraz żelu), który także musi zostać utwardzony pod lampą. Ostatnim etapem jest nałożenie specjalnego nabłyszczacza, dzięki któremu paznokcie zachowują piękny i nieskazitelny wygląd. Manicure hybrydowy wykonywany w salonie Elite Beauty w Józefosławiu utrzymuje się na dłoniach o wiele dłużej niż tradycyjny. Efekty w postaci błyszczących, starannie pomalowanych paznokci są zauważalne nawet przez kilka tygodni.
 
Manicure Hybrydowy to propozycja dla Pań ceniących sobie naturalny i długotrwały manicure,nie mających jednak czasu na częste wizyty u kosmetyczki. 
Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego manicure.
 Lakiero-żele hybrydowe mają konsystencję lakieru do paznokci i na paznokciu wyglądają jak lakier lecz są utwardzane pod lampą UV. Nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia.
 
Zalety manicure hybrydowego:


– nakładany jak lakier do paznokci,

– wytrzymały jak żel,

– kolor na paznokciach utrzymuje się nawet 2-3 tygodnie,
– kolor nie blednie, nie matowieje, nie ściera się i nie odpryskuje,

– nie niszczy i nie obciąża płytki paznokcia,

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy TYLKO TERAZ NIŻSZA CENA z 75 pln na 60 pln


Manicure hybrydowy z malowaniem french 75 pln


Usunięcie lakieru hybrydowego: dłonie lub stopy gdy hybryda nie była zakładana u Nas 10 pln