Manicure klasyczny

Wizytówka zadbanej kobiety

Dłonie i stopy to najbardziej „pracowite” części naszego ciała. Są stale w ruchu i niemal bez przerwy mają styczność z mało przyjaznym środowiskiem zewnętrznym. Dłonie nie unikną kontaktu ze słońcem, wiatrem, mrozem czy środkami czystości. Stopom nie oszczędzamy przemieszczania się w ciągłym pośpiechu, niewygodnych butów i styczności ze sztucznymi materiałami. Warto od czasu do czasu zrobić im małe święto i pozwolić na chwilę absolutnego relaksu.

Manicure i pedicure to podstawowe formy dbania o dłonie i stopy, do których chyba nie trzeba już dziś przekonywać żadnej kobiety. Uzupełnione o dodatkowe, systematyczne zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że Twoje dłonie i stopy będą nie tylko piękne i zadbane, ale również wypoczęte i bardziej odporne na upływ czasu oraz działanie czynników zewnętrznych.

Polecamy nasze specjalne zabiegi na dłonie oraz zabiegi na stopy, a także stylizację paznokci, dzięki której Twoja „wizytówka” zyska modny i oryginalny wygląd. Koniecznie wypróbuj też manicure hybrydowy – rewolucyjne połączenie lakieru i żelu, które zapewni Ci trwały kolor nawet przez 3 tygodnie.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny (bez malowania) 30 pln


Manicure klasyczny dla mężczyzn 30 pln


Manicure klasyczny z odżywką terapeutyczną 35 pln


Manicure z malowaniem klasycznym 45 pln


Manicure z malowaniem french 55 pln