Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci – żel na szablonie

To oferta skierowana do Pań, którym brakuje cierpliwości do swoich naturalnych paznokci. Metoda żelowa na szablonie pozwala na przedłużanie naturalnej płytki bez niszczenia paznokci klejem, tak jak to wygląda w przypadku żeli na tipsie.
Metoda ta niesie za sobą wiele plusów jak i minusów, dlatego warto poważnie się zastanowić zanim zdecydujemy się na taki zabieg.
Żel daje możliwość posiadania długich i pięknych paznokci w zaledwie w półtorej godziny bez męczącego zapuszczania naturalnej płytki paznokcia, co czasami jak wiem graniczy z cudem.
Natomiast trzeba sobie zdawać sprawę, że metoda ta wymaga systematyczności od klientki ok. co 2 tygodnie uzupełnienie żelu (spowodowane wzrostem naturalnej płytki). Po zdjęciu paznokci żelowych również trzeba się liczyć z tym, że nasze naturalne paznokcie będą cieńsze i będą wymagać od nas zabiegów regeneracyjnych.
Jednak dla wielu Pań te minusy, są niczym w porównaniu z posiadaniem pięknych długich paznokci, na których zwykły lakier utrzymuje się 2 tygodnie bez żadnego problemu!!!

Przedłużanie paznokci – żel Frencz

Ten zabieg kierowany jest do Pań, które lubią efekt czystego i subtelnego paznokcia, biała końcówka położona na stałe na paznokciach pozwala ominąć męczące malowanie, a potem schnięcie lakieru.

Utwardzenie naturalnej płytki

Jest to oferta dla Pań, które nie mają problemu z zapuszczeniem długich paznokci, natomiast utrzymanie ich już w takim stanie przynosi spore problemy. Utwardzenie naturalnej płytki polega na położeniu ciężkiej warstwy żelu na naturalnej płytce, masa położona jest tak cienko, że prawie jej nie widać, a naturalna płytka nie będzie się już tak łatwo łamać. Dodatkowym plusem tego zabiegu jest to, że lakier trzyma się o wiele dłużej na masie żelowej niż naturalnej płytce!

Uzupełnienie żel

Jest to odświeżenie paznokci żelowych połączone z dopełnieniem odrostu od macierzy masą żelową. Zabieg ten należy wykonywać w przerwie od 2 do 4 tyg.

Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci żelem + manicure hybrydowy 160 pln


Przedłużanie paznokci żelem + żel french 150 pln


Utwardzenie naturalnych paznokci – żelem + malowanie klasyczne 100 pln


Utwardzenie naturalnych paznokci – żelem + manicure hybrydowy 130 pln


Uzupełnienie paznokci – żelem + malowanie klasyczne 100-110 pln


Uzupełnienie paznokci – żelem + manicure hybrydowy 130 pln


Uzupełnienie paznokci – żelem + manicure hybrydowy french 120 pln


Usunięcie żelu z manicurem terapeutycznym 70 pln


Dodatkowe cyrkonie Svarowskiego – 1 sztuka 1 pln


Naprawa 1 paznokcia 10 – 15 pln


Dodatkowy peeling dłoni + krem 15 pln