elitebeauty-o-nas

Odczuwasz zmęczenie po wyczerpującym dniu? Brakuje Ci relaksu? Potrzebujesz kilku chwil wyłącznie dla siebie?
 
Wydobądź z siebie naturalne, skrywane piękno!
 
Z myślą o kobietach takich jak Ty, stworzyłyśmy miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje włosy, ciało i ducha. Klimatyczny wystrój i nastrojowa muzyka tworzą niepowtarzalną domową atmosferę. Każdą Klientkę traktujemy indywidualnie, dobierając zabiegi pielęgnacyjne do jej upodobań i rodzaju skóry. Zabiegi na twarz i zabiegi na ciało wykonywane w naszym salonie kompleksowo oddziałują na cały organizm, zapewniając odprężenie, dając ukojenie i poprawiając nastrój. Zapach aromatycznych olejków i spokojna muzyka to prawdziwa uczta dla duszy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych i masaży.
 
 
Fryzjerzy i kosmetyczki z pasją i doświadczeniem
 
Nasz zespół stanowią wykwalifikowani pracownicy: mistrzowie we fryzjerstwie i kosmetyczki, kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem w branży usług kosmetycznych. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Najważniejszy jest dla nas Klient i jego bezpieczeństwo podczas świadczenia usług jak i po wyjściu z naszego gabinetu.
Wszystko po to, aby otulić Twoją skórę w cudownie działające składniki aktywne pozyskiwane w zakątkach na całej kuli ziemskiej. W naszym gabinecie pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych marek, które cechuje unikalność, niepowtarzalność.
Oczywiście, do naszego salonu zapraszamy również Panów.
 
Jeżeli chcesz więc oderwać się od szarej rzeczywistości, oddać błogiemu relaksowi oraz przenieść w krainę spokoju i naturalnego piękna powinieneś jak najszybciej pojawić się w naszym gabinecie fryzjersko-kosmetycznym ELITE BEAUTY.

 
 

NASI SPECJALIŚCI

KOSMETOLODZY

mgr Iwona Michałek (właściciel)
Magdalena Czajka

MED. ESTETYCZNA

Przemysław Żółtkowski

MANICURE & PEDICURE

Eliza Winniewska

FRYZJERSTWO

Elżbieta Pawłowska

PISALI O NAS

Pomagamy najmłodszym

Nasz salon kosmetyczny wziął udział i wsparł finansowo, jako jeden ze sponsorów głównych, Targi Rodzinne KOCHANE SMYKI odbywające się w Warszawie w dniu 06.09.2015.

Zapraszamy do obejrzenia strony targów.